Сила в правді

Навігація
Головна Новини Оформлення "автоцивілки": водіям зробили важливе повідомлення

Оформлення “автоцивілки”: водіям зробили важливе повідомлення

Оформлення “автоцивілки”: водіям зробили важливе повідомлення
в Новини/Соціальна правда

Нацкомфінпослуг вніс зміни до Положення про особливості укладання договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Так, для укладення електронного договору власник ТЗ вносить відомості, необхідні для укладення такого договору, через інформаційно-телекомунікаційну систему, що є заявою на страхування, пише Народна Правда з посиланням на Юрлігу.

Страховик на підставі отриманої заяви формує пропозицію укласти такий договір у формі проекту страхового полісу.

Проект реєструється в єдиній централізованій базі даних щодо обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Страховик надсилає пропозицію власнику транспортного засобу через ІТС, яке діє до закінчення доби, в якій було сформовано.

МТСБУ визначає перелік відомостей, необхідних для укладення договору, і публікує його на своєму сайті.

Власник ТЗ підтверджує прийняття пропозиції і підписує внутрішній електронний договір страхування через ІТС відповідно до законодавства, що регулює організаційно-правові основи діяльності в сфері електронної комерції.

Після цього страховик реєструє страховий поліс в єдиній базі даних і направляє власнику ТЗ підтвердження здійснення електронної угоди. Одночасно страховик надає в паперовій або електронній формі перелік його представників, уповноважених виконувати функцію по обробці претензій в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі, спеціальний знак і бланк повідомлення про ДТП.

Відповідні зміни передбачені розпорядженням Нацкомфінпослуг від 31 серпня 2017 року № 3631, яке вступило в силу 7 лютого.

Нагадаємо, поліс в режимі “онлайн”гарантуватиме водіям захист від шахраїв. Електронний страховий документ матиме аналогічну вартість паперовому.

Окрім того, в Україні підвищили тарифи на поліс для бажаючих подорожувати за кордоном на автотранспорті. Таким чином вартість “Зеленої карти”, без якої водій не зможе поїхати до іншої країни, суттєво зросте. 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: