Сила в правді

Навігація
Головна Новини Роботодавець у Польщі залишив помирати українку-нелегалку

Роботодавець у Польщі залишив помирати українку-нелегалку

Роботодавець у Польщі залишив помирати українку-нелегалку
в Новини/Соціальна правда

Польський роботодавець не захотів надати допомогу українці, у якої стався крововилив у мозок, а вивіз її в місто і викликав поліцію нібито до п’яної жінки.

Про це повідомляє Народна Правда із посиланням на ukrinform.ua.

Таким чином роботодавець з підприємства у Великопольському воєводстві (захід РП) хотів уникнути відповідальності, оскільки жінка працювала в нього нелегально, інформує tvn24.pl.

“Роботодавець жінки через дві години після отримання інформації про стан українки відвіз жінку до міста, залишив на лавці, викликавши поліцію нібито до п’яної особи”, – повідомив почесний консул України у Познані Вітольд Горовський.

Зараз жінка, яка не має належного медичного страхування, перебуває у дуже тяжкому стані у шпиталі. Консул у facebook закликає усіх небайдужих перерахувати кошти на лікування киянки Оксани.

За його словами, по цю історію він довідався від сестри постраждалої і знайомих осіб.

Горовський поінформував, що українка Оксана з Києва раніше вже працювала легально у цього роботодавця. Згодом, вона приїхала до цього ж працедавця, але він офіційно не зареєстрував її, або не встиг це зробити.

Речник поліції Великопольського воєводства Анджей Боровяк підтвердив, що жінку було залишено на одній з автобусних зупинок. Він підкреслив, що її зараз неможливо допитати, оскільки вона перебуває у дуже тяжкому стані.

Нагадаємо, заробітчанка з України Олена Романенко в Польщі втратила руку, працюючи в пральні в селищі Любонь, оскільки господар піприємства заборонив рятувальникам “курочити” стару пральну машинку, намагаючись зберегти техніку.

Нагадаємо також, шахраї вигадують нові маніпуляції, щоб заманити українців на роботу за кордоном і отримати від цього зиск. З’являються напіванонімні контори та агентства, які користуються довірою українців та відбирають обіцяні гроші.

Раніше заробітчанка розповіла моторошну правду про роботу за кордоном. 39-річна Оксана  9 років тому вперше виїхала на заробітки в Італію.

До слова, у 2016 році українські заробітчани переказали в країну 7 мільярдів доларів, що еквівалентно 6,5 відсоткам річного валового внутрішнього продукту України.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: