Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Розвідка США прогнозує в Україні дострокові вибори: є подробиці

Розвідка США прогнозує в Україні дострокові вибори: є подробиці

Розвідка США прогнозує в Україні дострокові вибори: є подробиці
в Закордонна правда/Новини

На сьогоднішній день Україна схильна до ризику внутрішніх потрясінь, які РФ може використовувати для підриву “курсу країни на зближення з Заходом”.

Про це стало відомо з доповіді директора Національної розвідки США Дена Коутса про глобальні загрози, передає “Народна Правда“з посиланням на “Букви“.

Так, в документі йдеться про фактори, які загрожують економічному відродженню країни і стабільності зовнішньої політики України.

“Розчарування темпами реформ, зниження життєвих стандартів, відчуття погіршення ситуації з корупцією та політичне протистояння напередодні президентських і парламентських виборів в 2019 році можуть призвести до дострокових виборів”, – йдеться в доповіді.

У Нацрозвідці США попередили, що лідери опозиції спробують скористатися невдоволенням населення, щоб “послабити Президента України Петра Порошенка і правлячу коаліцію”.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко прямим текстом заявив, що ніяких дострокових виборів президента і парламенту в Україні не буде.

Раніше відомий політолог Петро Олещук заявив, що перед виборами 2019 року українські політики будуть намагатися розіграти тему “третьої сили” і спрогнозував появу нового українського Макрона.

Нагадаємо, про те, що відбуватиметься в українській політиці найближчим часом,  “Народна Правда” писала в статті “Все, або нічого: чого чекати від політиків в останній рік перед виборами“.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: