Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Розвідка США: Росія продовжить тиск на Грузію та Білорусь

Розвідка США: Росія продовжить тиск на Грузію та Білорусь

Розвідка США: Росія продовжить тиск на Грузію та Білорусь
в Закордонна правда/Новини

Національна розвідка США стверджує, що РФ у 2018 році планує посилити тиск на країни-сусіди: Білорусь та Грузію. 13 лютого доповідь про глобальні загрози директора структури Дена Коутса була представлена Сенату США.

Як повідомляє “Народна Правда” з посиланням на “Сегодня”, американська розвідка наголошує, що президент Білорусі Олександр Лукашенко у 2018 році співпрацюватиме з Росією у сфері безпеки. Глава Кремля використовуватиме Мінськ у якості буферу між РФ та НАТО, намагаючись зіпсувати покращення відносин між білорусами та Заходом. Росія також продовжуватиме створювати конфлікт у Грузії. За даними розвідки, на 20% територію країни буде окуповано. Це принесе дисбаланс та нестабільність Тбілісі.

Як раніше писала “Народна Правда”, Микола Сунгуровський, директор воєнних програм Центру Разумкова, заявив, що є лише один вихід припинення війни на Сході України. На подальший розвиток подій на Донбасі впливають як внутрішні, так і зовнішні фактори. 

Додамо, що колишній депутат Державної думи РФ Ілля Пономарьов розповів, що Росія має декілька ліній фінансування окупованих території “ЛНР” та “ДНР”. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: