Сила в правді

Навігація
Головна Новини Ці п'ять водійських звичок "вбивають" ваше авто

Ці п’ять водійських звичок “вбивають” ваше авто

Ці п’ять водійських звичок “вбивають” ваше авто
в Новини/Соціальна правда

Про власного “залізного коня” мріє багато людей. І звичайно, будь-який автомобіль, як і будь-яка інша річ, може зламатися.

Але буває так, що автомобіль “заганяє в труну” його ж господар своїми “шкідливими” звичками, пише Народна Правда з посиланням на pronews.

1. Порожній бак: краще заправитись

Ніколи не варто спустошувати насухо паливний бак, особливо якщо автомобіль прожив уже не один рік. Якщо автомобіліст не виховає в собі звички своєчасно і багато заправлятися, він ризикує витратити немалі суми на ремонт всієї паливної системи. В ідеалі, бак завжди бути заповненим хоча б на 1\4 від свого об’єму. Варто також знати, що заправляти краще відразу і повністю, а не кілька разів і потроху.

2. Не перевантажуйте автомобіль

Після покупки автомобіля варто з’ясувати, яку саме масу навантаження він здатний витримати. Перевантаження є справжнім вбивцею автомобілів. Не варто занадто сильно навантажувати машину, адже це сприяє прискореному зносу деталей авто, більше того, істотно підвищуються ризики для життя і здоров’я водія та пасажирів у разі ДТП або просто екстремальної ситуації на дорозі.

3. Недбале водіння шкодить авто

Складно повірити, проте це дійсно шкідлива звичка властива дуже багатьом водіям. Занадто різкий старт. Занадто різке гальмування. Їзда на непрогрітому авто. Все це і багато іншого зроблене без нагальної потреби сприяє розносу деталей, скорочуючи термін життя автомобіля.

4. Ручне гальмо — порятунок автомобіля

Багато водіїв помилково вважають, що ручне гальмо слід використовувати тільки в тому випадку, якщо автомобіль залишається на схилі. Використовувати ручне гальмо в цих ситуаціях дійсно потрібно, для того, щоб автомобіль нікуди не покотився. Однак, не варто нехтувати використанням цього виду гальма і в ситуаціях, коли машина стоїть на рівній, прямій поверхні. Чому? Та тому, що ручне гальмо дозволяє істотно скоротити навантаження на зчеплення автомобіля, а значить, продовжить його життя.

5. Рука на важелі — загроза для автомобіля

Деякі водії стверджують, що якщо систематично класти руку на важіль коробки передач, це погано позначається на самій коробці. Наскільки справедливе це твердження? Сказати насправді складно. До сих пір, ніхто не знайшов достатньої кількості аргументів, щоб спростувати або підтвердити це. Однак, одне відомо точно, якщо залишати лише одну руку на кермі під час їзди, істотно підвищується ризик ДТП, а що сильніше може нашкодити автомобілю на дорозі, ніж зіткнення з іншим автомобілем?

Нагадаємо, в Україні вже в недалекому майбутньому буде оновлена процедура складання іспитів на водійські права. Чиновники розраховують впровадити фото- і відеофіксацію всього процесу для його більшої прозорості. Крім цього, українці зможу оскаржити рішення екзаменатора.

Раніше в МВС опублікували деталі нових тестів з правил дорожнього руху.

Окрім того, згідно ініційованим змінам народними депутатами до правил дорожнього руху і їх порушників, на водіїв очікують запровадження пунктів тверезості на дорогах, а також застосування процедур автоматичної відеофіксації порушень, жорсткі штрафи, й радикальне посилення покарання за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: