Сила в правді

Навігація
Головна Новини У пологових будинках Києва запровадили обов'язкову перевірку

У пологових будинках Києва запровадили обов’язкову перевірку

У пологових будинках Києва запровадили обов’язкову перевірку
в Новини/Соціальна правда

У пологових будинках Києва введена обов’язкова перевірка слуху у всіх новонароджених.

Про це повідомляє прес-служба КМДА, інформує Народна Правда.

“На жаль, сьогодні у всьому світі існує негативна тенденція зростання кількості таких хворих. У структурі інвалідності дітей в столиці, інвалідність, пов’язана з порушенням слуху, знаходиться на 5 місці”, – розповіла директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург.

Вона підкреслила, що виявлення важкого ураження слухової функції у дітей у віці 3-4 років призводить до несвоєчасного початку лікування, через це ефект від слухової реабілітації недостатній. Однак введення обов’язкової перевірки слуху у новонароджених в пологових будинках дає можливість своєчасно виявити проблему, почати лікування і домогтися більшого лікувального ефекту.

Для цього за кошти міського бюджету було закуплено спеціальне обладнання, їм оснастили всі столичні пологового будинку.

Нагадаємо, вартість базового пакету послуг при пологах в приватних київських пологових будинках коливається від 45 до 52 тисяч гривень. За ці гроші породілля отримає повний пакет медпослуг та все необхідне жінці та дитині від моменту прибуття у пологовий будинок та до виписки. У деяких клініках діють знижки для тих жінок, чию вагітність вели їхні лікарі.

Нагадаємо також, Міністерство охорони здоров’я України заперечило інформацію, що починаючи із 2019 року в Україні пологи будуть платними. Повідомляється, що пологи та спостереження за вагітністю будуть безоплатними в 2019 році і надалі. Держава покриє 100% вартості цих послуг. Медична реформа не передбачає введення оплати за пологи від породіль.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: