Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда У скільки українцям обійдеться покупка житла у Києві

У скільки українцям обійдеться покупка житла у Києві

У скільки українцям обійдеться покупка житла у Києві
в Економічна правда/Новини

У Києві за підсумками 2017 року було укладено понад 30 тисяч угод із купівлі-продажу нерухомості, що стало рекордом для столичного ринку житла.

Про це повідомляє Народна Правда із посиланням на Newsone.

“У першому півріччі та, думаю, протягом 2018 року статистика за кількістю угод буде триматися на рівні близько 31 тисячі. Ми не говоримо, що буде зростання на 10%, але ми не очікуємо ніякого падіння. Ми лише чекаємо стабілізації темпів продажів”, – заявив керівник департаменту стратегічного консалтингу компанії UTG Ростислав Симонов.

Водночас відбувається і стабілізація цін на ринку нерухомості. Квадратний метр житла комфорт-класу в 2011 році коштував 1,56 тис. доларів, а в 2016 році ціна просіла до 774 доларів. При цьому в минулому році середня вартість піднялася вже до 794 доларів.

У скільки українцям обійдеться покупка житла у Києві

За словами експертів, стабілізація цін і рекорд за кількістю угод купівлі-продажу дозволяють припускати, що ринок приходить до тями.

Крім того, у Києві поступово зростає частка нового житла. За дев’ять місяців 2017 року забудовники здали 1,1 млн квадратних метрів, порівняно з 2016 роком відбувся ривок на 56%.

У скільки українцям обійдеться покупка житла у Києві У скільки українцям обійдеться покупка житла у Києві

Нагадаємо, раніше киянам анонсували обвал ринку нерухомості. Міський голова Києва Віталій Кличко вважає, що це може статися через велику кількість нових житлових будинків, які інтенсивно будуються в межах Києва і всього столичного регіону.

У вересні в Києві було зафіксовано стрімке падіння цін на нерухомістьТільки за тиждень вересня житло в Києві стало дешевше на 1,1 відсотка.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: