Сила в правді

Навігація
Головна Новини В Україні назвали єдиний варіант для Путіна завершити війну на Донбасі

В Україні назвали єдиний варіант для Путіна завершити війну на Донбасі

В Україні назвали єдиний варіант для Путіна завершити війну на Донбасі
в Новини/Політична правда

Микола Сунгуровський, директор воєнних програм Центру Разумкова, заявив, що є лише один вихід припинення війни на Сході України. На подальший розвиток подій на Донбасі впливають як внутрішні, так і зовнішні фактори.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на “Апостроф”.

Експерт наголосив, що конфронтація з РФ може призвести до Третьої світової війни. Єдиним виходом він бачить надання агресору можливості вийти із конфлікту, зберігши своє обличчя. Політика і дипломатія – це своєрідне мистецтво домовитися, оскільки застосування сили завжди має сумний сценарій.

До внутрішніх факторів Сунгуровський відносить українські вибори, дії “п’ятої колони”, реакцію патріотичних сил на рішення влади. До зовнішніх факторів належить поведінка Володимира Путіна напередодні президентських виборів. Експерт вважає, що європейські міграції та економічні процеси, сепаратистські рухи на Заході звертають увагу міжнародних організацій на інші проблеми, окрім українського Донбасу.

Як раніше писала “Народна Правда”, колишній депутат Державної думи РФ Ілля Пономарьов розповів, що Росія має декілька ліній фінансування окупованих території “ЛНР” та “ДНР”. 

Додамо, що, на думку колишнього представника України у Тристоронній контактній групі у Мінську Романа Безсмертного, у 2018 році тліючий військовий конфлікт на Сході країни не врегулюється, але й не “заморозиться”, оскільки на даному етапі Кремлю вигідна ситуація, що склалася. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: