Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда В Україні відсутня нормативна база для розвитку спиртової галузі, - Лучечко

В Україні відсутня нормативна база для розвитку спиртової галузі, – Лучечко

В Україні відсутня нормативна база для розвитку спиртової галузі, – Лучечко
в Економічна правда/Новини

Галузь може знайти «друге дихання», якщо буде займатися біопаливом.

В Україні повністю відсутня нормативна база для успішного функціонування і розвитку спиртової галузі. Про це в інтерв’ю LB.ua заявив в.о. директора ДП «Укрспирт» Юрій Лучечко.

Перше, на що ми звернули увагу півроку тому, коли приступили до справ – це повна відсутність нормативної бази для успішного функціонування і розвитку галузі. Основною перешкодою є акцизний збір, уніфікований акцизний податок, скасований сьогодні в усьому світі. Потрібна диверсифікація ставок акцизного податку – акциз на спиртовмісні речовини повинен сьогодні бути обнулений, щоб суміжні сектори економіки, які використовують спиртовмісну речовина, мали її за нульовою ставкою акцизу», – сказав Лучечко.

За словами керівника «Укрспирту», ​​сьогодні галузь може знайти «друге дихання», якщо займеться біопаливом. Для цього потрібно створити внутрішній ринок біоетанолу, якого поки що не існує.

«Це те, чого сьогодні в Україні з певних об’єктивних причин немає – через лобістів, які не пропускали відповідні зміни в законодавство. Сьогодні органічне паливо успішно використовується по всьому світу, законодавства деяких країн навіть передбачають для виробників палива обов’язковість добавок біопалива. Це паливо, яке має 100% згоряння, викиди від якого не є шкідливими. Тому обов’язковість добавок є абсолютно виправданою, це дозволить створити ринок і збільшить інвестиційну привабливість нашої компанії. А у «Укрспирту» є велика кількість майданчиків, які вимушено простоюють, і в перспективі, якби була нормативна база, це був би сигнал для інвестора приходити і працювати з нашою компанією», – підкреслив Юрій Лучечко.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: