Вночі у Києві шукали школярку, є подробиці

Вночі у Києві шукали школярку, є подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Ювенальна превенція Києва повідомила, що ввечері 13 лютого дівчинка втекла з дому. Причиною зникнення став конфлікт у школі та суперечки із меншою сестрою.

Як пише “Народна Правда” з посиланням на “Status QUO”, працівники подільського відділу Національної поліції Києва цілу ніч розшукували втікачку. Виявилося, що дівчинка пішла в гості до своєї подруги. В результаті правоохоронці провели з нею профілактичну розмову та забрали до батьків.

Як раніше писала “Народна Правда”, у Києві оголосили про розшук дитини – Деснянським упрaвлінням поліції розшукується Білоцерківський Дмитро, 2002 р.н., який 13.02.2018 сaмовільно зaлишив територію центру соціaльно-психологічної реaбілітaції дітей, що на проспекті Мaяковського, 28-в, тa до цього чaсу місцезнaходження його невідоме. 

Нагадаємо, що правоохоронні органи продовжують вести розслідування щодо зникнення 18-річної студентки. Дівчина туркменської національності, навчалася на першому курсі у Національному медичному університеті імені Богомольця. Пропала 30 січня. 

Джерело: Народна Правда