Сила в правді

Навігація
Головна Новини Як швидко відремонтувати бампер: названо прості способи

Як швидко відремонтувати бампер: названо прості способи

Як швидко відремонтувати бампер: названо прості способи
в Новини/Соціальна правда

Дрібні ДТП, особливо у великому місті, трапляються щодня. На парковках, в пробках, в тісних дворах. Зазвичай в такому випадку страждає тільки бампер. Дрібниця, але неприємно. Не поспішайте відраховувати гроші на ремонт – відремонтувати бампер можна самостійно.

Якщо на місці удару не тріщина, а вм’ятина, то не варто відразу їхати на СТО і віддавати свої кревно зароблені. Нескладний ремонт можна зробити своїми руками без жодних витрат, пише Народна Правда з посиланням на autocentre.

Справа в тому, що більшість бамперів сучасних автомобілів виготовлені з термопластичних матеріалів, які при нагріванні стають податливими і легко змінюють форму.

Ремонт бампера за допомогою окропу. Для ремонту потрібно демонтувати пошкоджену деталь і нагріти її. Яким чином? Найпростіший спосіб, що не вимагає наявності додаткових інструментів – занурити бампер в ємність з окропом. Потім чекаємо кілька хвилин, надягаємо товсті рукавички (щоб не отримати опіки) і правимо деталь рукою. До речі, іноді навіть не обов’язково знімати бампер для такого ремонту.

Як це виглядає, можна подивитися на відео

Тільки не варто відразу розслаблятися. Поки бампер остигає, притримуйте його рукою, оскільки пластик може спробувати знову зім’ятися. Щоб прискорити охолодження, можна полити деталь холодною водою.

Ремонт бампера промисловим феном. Є ще один спосіб відремонтувати бампер за допомогою нагрівання. Але для цього знадобиться промисловий фен. Тільки потрібно бути вкрай обережним, оскільки інструмент здатний нагрівати і до 500 градусів. Тут потрібно контролювати і збереження самого бампера, і працювати за допомогою допоміжного інструменту – щоб не обпекти руки.

Як правити бампер феном, можна побачити на відео

Нагадаємо, раніше ми вже писали про п’ять розповсюджених водійських звичок, які “вбивають” автомобіль.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: