Сила в правді

Навігація
Головна Новини Як виїхати за кордон із тваринами: українцям назвали нові правила

Як виїхати за кордон із тваринами: українцям назвали нові правила

Як виїхати за кордон із тваринами: українцям назвали нові правила
в Новини/Соціальна правда

За інформацією Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, для перевезення тварини в інші держави, необхідний ветеринарний паспорт на домашнього улюбленця, а також щеплення проти сказу й чіп.
У випадку, якщо тварині до 3 липня 2011 року було зроблене татуювання, що підтверджується відповідними документами, то зазначена ідентифікація вважається відповідною нормам країн Євросоюзу й у даному випадку чіпування вже не потрібне, пише Народна Правда з посиланям на повідомлення прес-служби відомства.

Щоб отримати ветеринарний сертифікат міжнародного зразку, щеплення від сказу мають зробити не пізніше, як за місцяь до отримання необхідного документу.

Окрім того, потрібна довідка про результати на напругу антитіл щодо сказу, яку мають зробити за 30 днів після щеплення й не пізніше, ніж за три місяці після вакцинації.

Зазначене дослідження проводитися тільки спеціальною лабораторією у столиці, яка уповноважена Європейською Комісією. Утім, власникам тварин не потрібно спеціально відвідувати для цього Київ, адже лікар, при потребі, може передати пробу сироватки крові для аналізів та згодом, спираючись на результати, самостійно видати необхідну довідку.

Після зазначеної експертизи, власник тварини повинен має звернутися в державну установу ветеринарної медицини за місцем реєстрації, щоб отримати ветеринарне свідоцтво – форму №1.

За проведення усіх цих аналізів власникам тварин доведеться викласти більше двох тисяч гривень.

Вже на підставі зазначених документів й висновку, які дають державні інспектори ветслужби, що працюють на усіх пунктах пропуску на кордоні, повинен видаватися ветеринарний сертифікат міжнародного зразку.

Оформлення цього документу займає лише кілька хвилин і коштує усього 20 гривень.

Слід пам’ятати, що деякі країни вимагають ще й проведення додаткових протиепізоотичних заходів. Інформацію про це можна знайти на офіційному сайті Держпродспоживслужби та веб-сторінках українських аеропортів.

Як раніше писала “Народна Правда”, протягом грудня невідомі зловмисники влаштовують обстріл притулку для бездомних тварин у населеному пункті Пирогово під Києвом. Агресори вже чотири рази приїжджали до притулку SOS Animal на мікроавтобусі білого кольору та стріляли із рушниць. 

Додамо, що у Пирогово, неподалік Києва, нелюди розстріляли на смерть собаку, яка жила у місцевому притулку для тварин. Трагедія трапилася о 5 вечора 27 грудня. Волонтери, які опікуються хвостатими, розповідають, що такі випадки непоодинокі. 

Нагадаємо, що українському парламенту запропонували на розгляд законопроект №7220, за яким хочуть заборонити розмноження тварин без породи, а також створити єдиний електронний реєстр домашніх улюбленців та мешканців притулків. Авторство належить 20 народним депутатам на чолі з членом БПП Андрієм Немировським. 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: