Сила в правді

Навігація
Головна Новини До 3 років за ґратами: українці можуть нести кримінальну відповідальність за освідчення

До 3 років за ґратами: українці можуть нести кримінальну відповідальність за освідчення

До 3 років за ґратами: українці можуть нести кримінальну відповідальність за освідчення
в Новини/Соціальна правда
Перед тим, як укладати шлюб, українцям варто тричі подумати, бо за пропозицію руки і серця можна загриміти до в’язниці. За так званий “примус до шлюбу” через рік введуть кримінальну відповідальність.

Може таке трапитися, що через рік двері РАЦСів відчинятимуться рідше, а все через депутатів. Так народні обранці вирішили карати за так званий “примус до шлюбу”.

Від 2 років ув’язнення до 5: нещодавно депутати ввели кримінальну відповідальність за домашнє насильство. Прописали в документі і доволі не звичний елемент насилля – “примус до шлюбу”. Як цей термін розтлумачити – головоломка навіть для юристів, пояснює експерт, адже в законі ніде не прописане пояснення.

“Демонстрація тесту з двома рисками про вагітність – це примус чи ні?”– запитує експерт-кримінолог Анна Маляр.

Також злочином теоретично можна назвати, до прикладу, якщо не сподобалася інтонація, з якою зробили пропозицію, чи батьки наполягають на шлюбі. Або ще безліч хитрощів, до яких міг би вдатися той, кому не йметься під вінець.

Проте якщо чіткого визначення примусу до шлюбу парламентарі не прописали, то покарання таки вигадали. За надмірний тиск на свою пасію можуть запроторити до буцегарні на 3 роки.

“Подружжя одне чи інше повинно поводити себе чемно для того, щоб, не розізливши свого чоловіка чи дружину, просто не потрапити за ґрати через примус до вступу у шлюб,”– додає Анна Маляр.

Злочинцем українця можуть обізвати навіть через 3 роки після того, як пара одружилась. Адже саме стільки діє термін притягнення до відповідальності.

Нагадаємо, раніше “Народна Правда” повідомляла, як виїхати за кордон із тваринами: українцям назвали нові правила.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: