Сила в правді

Навігація
Головна Новини Комунальники мили міст: Марина Порошенко зганьбилася під час візиту в Ужгород

Комунальники мили міст: Марина Порошенко зганьбилася під час візиту в Ужгород

Комунальники мили міст: Марина Порошенко зганьбилася під час візиту в Ужгород
в Новини/Соціальна правда

Приїзд дружини президента України Марини Порошенко в Ужгород сколихнув мережу, а саме користувачів зачепило, що для неї комунальники помили міст.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на УКРОП.

“Зустрічали царицю. Ще напевно голову схиляли, як вона проходила повз”, “Навіть карантин який запланований сьогодні не відбувся а якщо порохівниця в яку школу зайти захоче … вчіться з бацилами діти ужгородців …. Довбана показуха …”, “Ганьба на всю країну! “,” І хто тут винен? Навіщо люди це робили, на їх що дула автоматів наставили? Чому дозволяють себе принижувати, а де гідність, повагу до себе. Самі це дозволяємо, а потім по кутах скиглимо”, “Вона не просила до приїзду асфальт мити, самі жополизи проявили ініціативу. Треба якусь повагу до себе мати людям “.

“Яка там велика принцеса їде слов немає, ганебні ідіоти на всю країну”, “Сраколізи … Маринка приїде нехай дадуть швабру і відро. І нехай миє, А що слабо … звикли на все чисте припхатися …”, “Міст давно пора пофарбувати, а цю особистість ніхто в Ужгороді не чекає, нікому вона не цікава “, – йдеться в коментарі.

Разом з тим, інші вважають, що міст справді треба мити, але не чекати для цього чийогось приїзду.

“А що не треба паркани металеві від бруду вимивати. Правильно нехай побільше їздить по містах може Україну приведуть до тями. А ви не заздріть що ви не леді”, “І не тільки мости потрібно було б мити, а кругом навести порядок. Раніше чому не виконали свою роботу, а дочекалися, коли змусять? “,” Якщо вчасно не помили, нехай миють, добре, що приїхала “, – пишуть в інтернеті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: