Сила в правді

Навігація
Головна Новини Населення Донбасу розчарувалось в ідеях "русского мира": стало відомо чому

Населення Донбасу розчарувалось в ідеях “русского мира”: стало відомо чому

Населення Донбасу розчарувалось в ідеях “русского мира”: стало відомо чому
в Новини/Правда про ООС

Жителі тимчасово окупованих територій Донецької області остаточно розчарувалися в ідеях “русского мира”, “ДНР” і окупаційних влад.

Люди перестають боятися і вже у відкриту лають ватажків бойовиків, в тому числі і Олександра Захарченко, і російських найманців, пише Народна Правда з посиланням на news.dn.ua.

Найголовніше, люди усвідомлюють, що ідея “незалежності від України” була брехнею, в яку вони наївно повірили.

Населення Донбасу розчарувалось в ідеях “русского мира”: стало відомо чому Населення Донбасу розчарувалось в ідеях “русского мира”: стало відомо чому

Нагадаємо, жителі Донецька дійсно чекають повернення України і вже за 6 місяців забудуть про “ДНР” при умові виконання трьох простих пунктів.

Нагадаємо, проблеми зі зв’язком “Vodafone” на непідконтрольній Україні території спостерігаються вже тривалий час. Місцеві жителі звинуватили “міністра зв’язку” “ДНР” Ігоря Яценка  у цих проблемах, які дозволяють йому наживатися.

Також 15 січня в “державні” установи фейкової “ДНР” надійшли накази від ватажка “республіки” Олександра Захарченка,  в яких зазначено, що територію “держави” заборонено залишати держслужбовцям і працівникам муніципальних служб, тобто вчителям, медикам, вихователям дитячих садків.

Також раніше Захарченко видав указ, яким заборонялося виїзд в Україну працівникам підприємств, установ і організацій державної та муніципальної форм власності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: