Сила в правді

Навігація
Головна Новини Школярі пили коньяк на перерві у приміщенні школи

Школярі пили коньяк на перерві у приміщенні школи

Школярі пили коньяк на перерві у приміщенні школи
в Новини/Соціальна правда

У п’ятницю, 9 лютого, у київський спеціалізованій школі № 159 з поглибленим вивченням англійської мови Солом’янського району три хлопця та дві дівчини з 9-го класу розпили пляшку коньяку.

Про це пише Народна Правда з посиланням на повідомлення у спільноті Батьки.SOS у соціальній мережі Фейсбук.

У той же день у школярів був урок, який вела класна керівничка й яка взагалі не відреагувала на нетверезий стан своїх неповнолітніх учнів, зазначає авторка, яка дізналася про інцидент від своєї доньки, що вчиться у зазначеному класі.

У коментарях кияни підкреслили, що вчителька мала б викликати поліцію, аби правоохоронці провели роз’яснювальну роботу з дітьми та їхніми батьками.

Інші ж зауважили, що педагог поступила мудро, що не стала привселюдно виносити “сміття з хати”.

Нагадаємо, вчені вивчили емоції, пов’язані з вживанням алкогольних напоїв. Вони провели опитування, в ході якого з’ясували, що різний вид алкоголю може призводити до різних емоційних станів.

Також нагадаємо, лікарі розповіли, чому алкоголь може викликати безсоння.

Окрім того, вченими було проведено експеримент за участю близько 50 чоловіків різного віку, які пробували різні спиртні напої. Дослідники виявили: смак пива, незалежно від рівня вмісту в ньому алкоголю, діє на організм як найсильніший “дофаміновий стимулятор”.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: