Сила в правді

Навігація
Головна Новини Стало відомо, скільки грошей українцям потрібно для щастя

Стало відомо, скільки грошей українцям потрібно для щастя

Стало відомо, скільки грошей українцям потрібно для щастя
в Новини/Соціальна правда

Американські психологи з Університету Пердью визначили, скільки грошей потрібно людині для щастя. Вони проаналізували дані всесвітнього опитування Gallup, яке стосується питань благополуччя і задоволеності життям. В опитуванні взяли участь 1,7 млн осіб з 164 країн світу.

Психологи з’ясували, що після досягнення певного рівня доходу задоволеність від життя починає знижуватися. І цей рівень доходу різний для кожного регіону, в залежності від зарплат і цін. Але в середньому показник щастя по країнах становить 95 тисяч доларів, пише Народна Правда з посиланням на u-news.

Найбільше для щастя потрібно жителям Австралії та Нової Зеландії – 125 тисяч на рік. 105 тисяч доларів річного доходу зроблять щасливими жителів Північної Америки.

У Європі цифри дуже різняться. Жителям Західної Європи для щастя потрібно 100 тисяч доларів, а Східної – всього 45 тисяч доларів. 70 тисяч доларів ощасливлять жителів Південно-Східної Азії і 35 тисяч доларів – жителів Латинської Америки.

В середньому, жінкам потрібно більше грошей, ніж чоловікам – 100 тисяч і 90 тисяч доларів відповідно, якщо брати цифри по США. Американців з вищою освітою ощасливлять 115 тисяч доларів на рік, а тих, у кого її немає, вистачить всього 70-85 тисяч доларів на рік.

Якщо розглядати результат по Східної Європи, куди відноситься й Україна, то для щастя нам потрібно 45 тисяч доларів на рік або 3750 доларів на місяць. При цьому середня офіційна зарплата в країні становить 3 тисячі доларів на рік, реальна в два рази менша.

Нагадаємо, 2018-го лідерами за темпами зростання заробітків стануть робочі спеціальності, а все через дефіцит кадрів і конкуренції з боку польсько-чеських роботодавців.

Нагадаємо, за словами прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана нинішня середня зарплату в Україні складає 7400 гривень, а 2018 року може сягнути 10 тисяч гривень.

В останні роки показник бідності в Україні впав нижче рівня Пакистану та Нігерії. З 2015 року Україна перейшла в ранг відсталих країн, яким міжнародні організації роздають гуманітарну допомогу, політкоректно називаючи їх “що розвиваються”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: