Сила в правді

Навігація
Головна Новини Тіла пролежали у будинку п'ять днів: стали відомі подробиці загибелі родини на Харківщині

Тіла пролежали у будинку п’ять днів: стали відомі подробиці загибелі родини на Харківщині

Тіла пролежали у будинку п’ять днів: стали відомі подробиці загибелі родини на Харківщині
в Новини/Соціальна правда

У Харківській області в приватному будинку загинула ціла сім’я, їх тіла знайшли тільки через п’ять днів після смерті.

Сусіди не помітили, що сім’я зникла. Тільки у школі перейнялися, коли побачили, що старша дівчинка перестала ходити на навчання, передає “Народна Правда” з посиланням на сюжет ТСН.

Родина – мама, тато та двоє дівчаток – жила у будинку. Молодшій Мілані було два роки, старшій Наталці – вісім. Старша дівчинка перестала ходити до школи – занепокоїлися саме вчителі, адже зв’язку із батьками не було.

“В п’ятницю, 9 лютого, дівчинка не з’явилась в школу. Знаючи, що в країні грип, думали, дитина захворіла”, – розповідає директор школи Лілія Марєєнкова.

Але коли дівчинка не прийшла до школи ні у понеділок, ні у вівторок, директор школи кинулась на пошуки.

“Мама така була відповідальна завжди. Як дитина не приходила до школи, вона завжди телефонувала класному керівнику. Завжди повідомляла про причини відсутності. А тут вийшла ситуація, що не були вони на зв’язку”, – додає директорка.

Родичів у цієї сім’ї у селі немає, тож зникнення родини аж на п’ять днів більше нікого не  насторожило. Тіла  першим виявив співробітник поліції. Він зізнається –  дуже сподівався, що хвилювання директорки марні.

“Сподівалися, можливо, якісь збої з мобільним зв’язком, а діти, можливо, захворіли, тому не пішли до школи”, – каже старший лейтенант відділу поліції Зміїва Сергій Руденко.

Поліцейський розповідає – у будинку на нього  чекав справжній жах.  Голова родини, вочевидь, відчув неладне, але зарадити не встиг.

“Помітили в будинку тіло чоловіка, яке лежало неподалік від котла. На ліжку двоярусному, на першому ярусі, лежала жінка з дитиною, на другому ярусі була дитина років восьми. У них були ознаки смерті, вже закляклі кінцівки, і видно, що давній труп, вже лежать не один день”, – пояснює поліцейський.

У селі розповідають, що родина жила відлюдькувато і небагато. У них у єдиних на вулиці не було центрального газопостачання. Грілись твердопаливним котлом.

Саме порушення у роботі котла і вбило родину, кажуть рятувальники. Адже за всіма ознаками встановлений він був кустарно, димохід давно не чистили, а на самому котлі сушили речі.

“В момент роботи у приміщенні має бути відкрито або вікно, або кватирка. Може сам господар цього будинку якимось чином чистив, потім знову приєднував, тим більше, він встановлений нестійко, на підставках-цеглинах”, – розповів помічник начальника управління ДСНС у Харківській області Ігор Лупандин.

Ознак насильницької смерті на тілах не виявили, розтин теж  попередньо підтвердив – люди вчаділи.

 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: