Сила в правді

Навігація
Головна Новини У багатоповерхівках можуть заборонити сміттєпроводи

У багатоповерхівках можуть заборонити сміттєпроводи

У багатоповерхівках можуть заборонити сміттєпроводи
в Новини/Соціальна правда

З 1 січня 2018 року населення закликають сортувати сміття. У міста біля житлових будинків встановлюють окремі контейнери відповідно до закону про відходи. Мінрегіонбуд повідомив, що у багатоповерхівках можуть заборони використання сміттєпроводів, оскільки це призводить до забруднення та неприємного запаху в під’їздах.

Як повідомляє “Народна Правда” з посиланням на “ТСН”, відмовитися від сміттєпроводів у будинках змушені через їх нереглярну чистку та викидання у них мешканцями всього, що завгодно. Наприклад, європейські країни давно застосовують роздільний збір сміття, а від сміттєпроводів у будинках давно відмовилися. З початку 2018 року жителів міст закликають сортувати сміття, для цього встановлюють окремі контейнери. Штраф за порушення складає до 1360 грн, для юридичних осіб – до 1700 гривень.

Як раніше писала “Народна Правда”, неутилізовані небезпечні побутові відходи шкодять навколишньому середовищу. Згідно з нормами Закону України «Про відходи», який набув чинності 1 січня 2018 року, українці повинні сортувати побутове сміття. Як стало відомо, за недотримання правил сортування сміття передбачено введення штрафних санкцій. 

Додамо, що у місті Єнакієве Донецької області, яке знаходиться на території НЗФ ОРДО, місцеві діти граються використаними шприцами, які валяються на вулиці поблизу майданчика для збору ТПВ біля міської лікарні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: