Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Українців вразили доходи партії Ляшка

Українців вразили доходи партії Ляшка

Українців вразили доходи партії Ляшка Фото: "ukranews.com"
в Економічна правда/Новини

Радикальна партія Олега Ляшко вказала в електронній декларації про доходи розміром 39,6 мільйонів гривень та про витрати розміром 11,4 мільйонів гривень, які були використані на телевізійну рекламу в 2017 році.

Про це пише “Народна Правда” з посиланням на “Українські новини”.

Загалом партія радикала Олега Ляшка отримала 38,3 мільйонів гривень з державного бюджету на фінансування статутної діяльності, 1,3 мільйона гривень принесли внески на рахунки партії, 11,4 тисячі гривень – дивіденди і відсотки, а 2 тисячі – інші доходи. Наприклад, лідер партії поповнив її бюджет спонсорськими внесками на 438,7 тисяч гривень.

Цікаво, що лише за інформаційні відеоролики члени партії витратили колосальні суми. Наприклад, заплатили 6,6 млн гривень бюджетних коштів телеканалу “112 Україна”, 3,1 мільйона гривень – телеканалу “Newsone”, 834 тисячі – телеканалу “Прямий”, а 768 тисяч гривень – “Радіо Ера”. На оренду автомобілів використали аж 272 тисячі гривень державних грошей.

Як раніше зазначала “Народна Правда”, ні для кого не секрет, що український нардеп, лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко небайдужий до одягу відомих брендів. Так, нещодавно журналісти помітили на політику шарф вартістю майже 10 тисяч гривень. 

Нагадаємо, що матір лідера “Радикальної партії” Олега Ляшка виявилася власницею квартири та гаражу в елітній новобудові на столичному Печерську. Як стало відомо, купила цю нерухомість Любов Ляшко у листопаді 2017 року. На неї записані місце в паркінгу та апартаменти площею 77,5 кв. м. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: