Сила в правді

Навігація
Головна Новини Як зберегти серце і судини здоровими: названо сім факторів

Як зберегти серце і судини здоровими: названо сім факторів

Як зберегти серце і судини здоровими: названо сім факторів
в Новини/Світська правда

Повноцінне функціонування серцево-судинної системи є основою здоров’я організму людини. Підтримання її в належному стані дозволить уникнути багатьох небезпечних недуг.

Як повідомляє “Народна Правда” з посиланням на “UkrHealth”, можна виділити кілька основних факторів, які впливають на стан серця та судин. Для початку важливо порахувати індекс маси тіла (ІМТ). Співвідношення росту та ваги людини не повинно перевищувати 25 одиниць. Для визначення ІМТ використовувати формулу: ІМТ = Вага в кілограмах / (Зріст у метрах*2).

Фізична активність повинна щотижня складати від 75 до 150 хвилин, залежно від інтенсивності вправ. Артеріальний тиск вважається нормальним за показників 120/80. Рівень холестерину в крові не може бути вищим, ніж 200 мг/децилітр, а рівень цукру – 100 мг/децилітр.

Професор медицини Дональд Ллойд-Джонс вважає найнебезпечнішим ворогом серцево-судинної системи ожиріння. Експерти радять до щоденного раціону включити більше фруктів та овочів, 100 грам риби. Корисно вживати вівсянку, бобові, горіхи, які багаті на клітковину.

Як раніше писала “Народна Правда”, зараз серцево-судинні захворювання дуже поширені. Проблема серйозна, тому піклуватися про своє здоров’я потрібно заздалегідь, щоб наслідки не були плачевними. Крім того, що потрібно для профілактики стежити за своїм харчуванням та їсти більше овочів і свіжої зелені, в певних продуктах потрібно собі заздалегідь відмовити. 

Додамо, що головними ворогами серцево-судинної системи є куріння та зловживання алкогольними напоями. Вчені довели, що біг не захистить організм від серцево-судинних захворювань. 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: