Сила в правді

Навігація
Головна Новини Єдиний квиток для подорожей автобусом, залізницею та літаком показали українцям

Єдиний квиток для подорожей автобусом, залізницею та літаком показали українцям

Єдиний квиток для подорожей автобусом, залізницею та літаком показали українцям
в Новини/Соціальна правда

Міністр інфраструктури Володимир Омелян розповів, що протягом 2017 року відбудеться запуск спеціального додатку для телефону. Завдяки ньому можна буде одночасно бачити варіанти подорожі різними видами транспорту: автобусом, літаком, потягом.

Як пише “Народна Правда” з посиланням на “УНН”, для запобігання махінаціям планують використовувати технологію Blockchain. До того ж найближчим часом буде створено єдиний реєстр автобусних перевізників, до цієї бази зможуть приєднуватися різні компанії.

“Наша мета, щоб ви могли відкрити на телефоні додаток, який визначить ваше місцеположення, і ввести пункт призначення, наприклад, Київ чи Відень. А програма показала вам маршрути кількома видами транспорту”, – поділився Омелян.

Як раніше писала “Народна Правда”, у США створили мобільний додаток, який здатен підібрати кожному пару за сумісністю ДНК. Принцип роботи додатку полягає у виділенні одинадцятьох генів, які сполучені із феромонами та шляхом химічних реакцій формують сексуальну привабливість. 

Нагадаємо, що мешканець Івано-Франківська Тарас Сливка створив мобільний додаток “Перший андроїд колядник”. Програма має кілька розділів колядок та щедрівок із акордами. 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: