Названо вид посуду, який “вбиває” здоров’я

Названо вид посуду, який “вбиває” здоров’я
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Сучасний посуд виготовляють із різноманітних матеріалів. Однак, безпечним є лише той, який є хімічно неактивним та відповідно не вступає у хімічні реакції. Утворення різних сполук змінює смак та якість їжі, що знаходиться у посуді.

Loading...

Як повідомляє “Народна Правда” з посиланням на “UkrHealth”, найпопулярнішими матеріалами для посуду є глина, мідь, чавун, емаль, нержавіюча сталь, алюмій. Кожен із них має свої особливості.

Глиняний посуд є екологічно чистим. Єдиним недоліком є використання на ньому яскравих фарб, які містять кадмій, цинк, свинець. Тому краще зберігати в ньому лише сухі продукти. Мідний посуд має гарну теплопровідність, завдяки чому можна швидко приготувати їжу. Але довго зберігати у ньому продукти не рекомендують, бо він характеризується високою кислотністю.

Чавунний посуд практичний у використанні, однак потребує спеціального догляду, щоб іржавіти. Потрібно ретельно знімати з нього залишки олії, щоб вона не нагрівалася двічі. Емальований посуд захищає їжу від окислення. Та при появі першої тріщини головна функція такого матеріалу зникає. До того ж емаль містить магній та марганець, які чинять небезпечний вплив на апетит та сон людини.

Алюмінієвий посуд може негативно впливати на центральну нервову систему, кістковий мозок, нирки, легені, жіночу репродуктивну систему. Потрапляння алюмінію в тканини організму часто призводить до інтоксикації, може викликати хворобу Альцгеймера.

Нержавіюча сталь є хімічно нейтральною, однак не рекомендують, щоб їжа зберігалася у такому посуді тривалий час. Нікель призводить до порушення дихання, білкової дистрофії, алергії, сприяє розвитку онкологічних захворювань. А шестивалентний хром може викликати пухлини легень, алергію, гастрити і виразки шлунка, може накопичуватися у печінці, кістковому мозку.

Як раніше писала “Народна Правда”, фахівці визначили найнебезпечніші побутові речі, які можуть сприяти виникненню онкологічних захворювань. Лідером серед “вбивць” щоденного вжитку виявився кухонний посуд. 

Додамо, що звична для кожного пластикова харчова упаковка може спровокувати смертельну епідемію світового масштабу. 

Джерело: Народна Правда