Що відбувається з тілом, якщо щоденно вживати по три яйця

Що відбувається з тілом, якщо щоденно вживати по три яйця
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Досить неоднозначна репутація у курячих яєць. Більшість людей вважають, що це корисний білковий продукт, і він допомагає зміцнити організм.

Але разом з тим значна частина людей намагаються не вживати їх, вважаючи, що вони дають сильне навантаження на печінку через великий вміст холестерину, передає “Народна Правда”.

Loading...

Перше, що варто сказати: діабетикам і людям з алергією на продукти їсти яйця не рекомендується. Однак якщо ці захворювання не заважають, то яйця слід вживати регулярно.

При цьому правило “хорошого повинно бути в міру” тут теж не виключається. Пропонуємо вам подивитися відеоматеріал, який ясно описує, що відбувається з вашим організмом, якщо будете щодня з’їдати по 3 яйця.

Нагадаємо, раніше дієтологи заявили, що шоколадна дієта допоможе схуднути. Якщо строго її дотримуватися, можна без проблем втрачати по кілограму в день.

Також вчені назвали продукт для захисту шкіри від зморшок. Британські вчені провели дослідження, за допомогою якого змогли довести, що  вживання сої допоможе зберегти молодість всього організму.

Джерело: Народна Правда
загрузка...