Скандал із українською заробітчанкою у Польщі: з’явилися нові подробиці

Скандал із українською заробітчанкою у Польщі: з’явилися нові подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Випадок з українкою, яка нелегально працювала у Польщі і опинилася в лікарні, викликав резонанс.

Польський роботодавець українки, намагаючись зам’яти скандал, обіцяє допомогу в лікуванні жінки, передає “Народна Правда”.

Loading...

Стосовно підприємця Енджея Ціховляса місцева прокуратура почала перевірку і порушує кримінальну справу за статтею про ненадання допомоги. Поляку загрожує до 3-х років позбавлення волі.

Тепер, у зв’язку з тим, що трапилося, підприємець висловлює жаль і обіцяє всебічну допомогу в лікуванні українки. Але уточнює, що її хвороба не пов’язана з роботою, а інсульт у неї трапився у вільний від роботи час.

Скандал із українською заробітчанкою у Польщі: з’явилися нові подробиці

Раніше “Народна Правда” повідомляла, що власник підприємства вивіз жінку з інсультом в сусіднє місто, де кинув її на зупинці громадського транспорту. Так він хотів приховати від влади, що українка працювала у нього нелегально. Поляк тільки подзвонив в поліцію і повідомив, що побачив нетверезу жінку на лавочці.

Український посол в Польщі повідомив про трагічний інцидент з українкою і запропонував організувати збір коштів для допомоги постраждалій. Незабаром він заявив, що коштів зібрано навіть більше, ніж потрібно.

Джерело: Народна Правда
загрузка...