“Кордон перетинали всі, хто платив”: масштабну аферу із топ-чиновниками викрили в Україні

”Кордон перетинали всі, хто платив”: масштабну аферу із топ-чиновниками викрили в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

На Харківщині 16 лютого було заарештовано заступника керівника Харківського прикордонного загону. Йому оголосили підозру щодо скоєння низки злочинів.

Loading...

Як повідомляє “Народна Правда” з посиланням на “Інформатор”, Андрій Лисенко, речник Генеральної прокуратури України, повідомив, що працівник Державної прикордонної служби затриманий відповідно до ст. 208 КПК України.

Підозрюваного обвинувачують у залученні військовослужбовців до протиправних дій, а також організації злочинної схеми, яка передбачала неправомірну вигоду від внесення фальшивих даних до офіційних документів та автоматизованих систем. Зараз працюють над встановленням осіб, причетних до злочину. Ведеться слідство щодо вчинених кримінальних правопорушень.

Як раніше писала “Народна Правда”, у Міністерстві внутрішніх справ України за минулий рік відкрили 1904 провадження проти поліцейських, в результаті чого близько 400 правоохоронців отримали оголошення про підозру. 

Додамо, що працівники кримінальної поліції сприяли пограбуванню населення на залізничному вокзалі столиці. Прокуратура Києва повідомила про затримання правопорушників на кінцевій станції “Київ-Пасажирський”. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...