Названо продукти-вбивці здоров’я людини

Названо продукти-вбивці здоров’я людини
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Продукти тваринного походження з високим рівнем холестерину можуть підвищити ризик розвитку агресивних злоякісних пухлин, збільшуючи швидкість їх зростання до ста разів.

До такого висновку прийшли вчені Каліфорнійського університету у Лос-Анджелесі в ході експерименту, повідомляє “Народна Правда”.

Loading...

У дослідженні фахівці використовували генетично модифікованих гризунів. У мишей був змінений ген, що кодує фермент Lpcat3. Відповідний білок контролює синтез фосфоліпідів, з яких складається клітинна мембрана.

В рамках експериментів з’ясувалося, що зростання концентрації холестерину веде до зростання і ділення стовбурових клітин в тканинах товстого кишківника. При цьому дефектні стовбурові клітини, які починають ділитися безконтрольно, є ключовою причиною розвитку онкології.

Так, холестерин не тільки викликає потовщення клітин кишківника, але також пов’язаний і з інтенсивним зростанням ракових клітин в цих же тканинах. Чи впливає холестерин на розвиток інших форм онкології, поки не відомо.

Нагадаємо, необхідно обов’язково додати в зимовий раціон горіхи, вважають фахівці. Їх вживання допомагає вирішити типову проблему сезону – непомірний апетит.

Нагадаємо також, щоб зберегти здоров’я і фігуру потрібно знати про властивості різних видів м’яса.

Крім того, харчування з двох яєць на сніданок може бути найпростішим способом для більш ефективної втрати ваги.

Джерело: Народна Правда
загрузка...