Призов-2018: кого і коли заберуть в армію

Призов-2018: кого і коли заберуть в армію
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Президент України Петро Порошенко підписав указ про терміни звільнення військовослужбовців строкової служби, які пройшли встановлені строки та будуть переведені у запас. Також було визначено дати призову громадян на строкову військову службу в 2018 році.

Як пише “Народна Правда” з посиланням на Ukr.Media, громадяни, які проходять строкову службу та вислужили певні строки, будуть звільнені протягом квітня-травня та жовтня-листопада 2018 року. Нові військовослужбовці будуть набрані протягом аналогічних періодів.

Кількість осіб, яких викликатимуть на проходження служби визначатиме Кабінет Міністрів України. До військової служби викликатимуть придатних за станом здоров’я громадян України чоловічої статі, яким виповнилося 20 років, старших осіб, які не досягли 27-річного віку та не мають права на звільнення або відстрочку від призову.

Як раніше писала “Народна Правда”, з настанням 20-річного віку громадянам України світить обов’язковий призов до лав ЗСУ. Утім, до армії можна потрапити й за власним бажанням, якщо добровольцю виповнилося 18 років. 

Додамо, що у Національній поліції зробили важливу заяву про примусову мобілізацію: ці повідомлення – ворожа провокація. 

Джерело: Народна Правда