Вчені повідомили про смертельну небезпеку, яку несуть дезодоранти

Вчені повідомили про смертельну небезпеку, яку несуть дезодоранти
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Вчені доводять давно існуючу теорію про шкоду дезодорантів і туалетних вод на навколишнє середовище і на організм людини зокрема. Вони завдають шкоди не менше вихлопних газів, які викидають машини.

Про це пише “Народна Правда” з посиланням на Vladtime.

Науковими дослідженнями, які виявили шкоду парфумерної продукції, займалися вчені з Адміністрації океанічних і атмосферних досліджень Сполучених Штатів Америки. У більшості промислових міст джерелами забруднень повітряного простору є заводи і автомобілі. Їх вихлопні гази містять канцерогенні речовини і токсичні аерозолі.

Провівши багато обстежень, вчені з’ясували, що крім цих речовин, атмосфера забруднена багатьма іншими. Одним з джерел шкідливих газів є парфумерна продукція, вироблена з вуглеводневої сировини. Ці елементи можуть підвищувати ризик захворювань на онкологічні хвороби органів дихання.

Щоб поліпшити ситуацію, необхідно прибрати летючі препарати зі складу косметологічних препаратів. Але на це навряд чи погодяться виробники.

Нагадаємо, пеціалісти виявили, що в склад миючих засобів входить триклозан, який спричиняє руйнування клітин організму та може становити смертельну небезпеку. 

Раніше також повідомлялося, що щоденне використання звичайної зубної щітки може мати негативний вплив на організм.

Додамо, що останні наукові дослідження підтверджують: небезпечні канцерогени, такі як формальдегід, триклозан, нафталін, можуть стати причиною виникнення раку. Побутові товари з високою концентрацією цих небезпечних хімічних речовин продовжують наповнювати ринок, і ми несемо все це в будинок. 

Джерело: Народна Правда