Медики розкрили новий секрет довголіття

Медики розкрили новий секрет довголіття
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Вчені провели дослідження щодо факторів, які сприяють довголіттю. Після опитування 1 700 респондентів виявилося, що прожити більше 90 років їм допомогли щоденне вживання двох бокалів вина, незначна зайва вага, щоденні фізичні навантаження та заняття своїм хоббі.

Loading...

Як повідомляє “Народна Правда” з посиланням на “U-News”, всіх довгожителів, які брали участь у дослідженні, поєднувала любов до алкоголю. Імовірність передчасної смерті скорочувалася завдяки тому, що вони виділяли близько двох годин на день для своєї улюбленої справи. А також займалися близько 15-45 хвилин фізичною активністю, але не обов’язково інтенсивною. При цьому характерної рисою усіх довгожителів стала надмірна вага, але ні в якому разі не ожиріння.

Як раніше писала “Народна Правда”, як відомо, регулярні фізичні навантаження і активність можуть творити справжні дива. Щоб зберегти ясний розум і добре самопочуття в похилому віці, необхідно щодня здійснювати не менше чотирьох тисяч кроків. 

Нагадаємо, дослідники довели, що біг продовжує життя людини на 3 роки. Якщо щоденно бігати 5-10 хвилин зі швидкістю 10 км/год, то можна суттєво знизити ризик виникнення серцево-судинних захворювань.

Джерело: Народна Правда