Харківська трагедія: Зайцевій стало зле у залі суду

Харківська трагедія: Зайцевій стало зле у залі суду
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Харкові 19 лютого відбулося судове засідання щодо справи масштабного ДТП. Було конвойовано двох підозрюваних: Олену Зайцеву та Геннадія Дронова. Дівчині стало зле у залі суду, але вона швидко повернулася до клітки з пляшкою води.

Loading...

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Факти.ICTV”.

На засідання не змогло приїхати 4 постраждалих, троє з них зробили клопотання, що не будуть брати участі у розгляді справи. Однак, постраждала із Кременчука Анна Комар звернулася до суду з проханням провести відео-конференцію через неможливість з’явитися у залі харківського суду. Суддя вирішив задовольнити клопотання жінки та перенести розгляд кримінального провадження на 27 лютого. О 12 годині планується провести відео-конференцію з Автозаводським районним судом Кременчука.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, Зайцева визнала свою провину. До того ж її рідні намагалися компенсувати постраждалим та родичам загиблих моральну шкоду – давали по 50 тисяч грн. Хоча взяти гроші погодився лише один з потерпілих, прокуратура враховуватиме це як пом’якшувальні обставини. А от Дронов своєї провини не визнав, у нього пом’якшення немає.

Додамо, що Оксана Євтєєва (Берченко), яка втратила чоловіка і сестру в результаті ДТП в Харкові, дала перше інтерв’ю. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...