“Картку киянина” використовуватимуть по-новому вже з квітня: що варто знати

”Картку киянина” використовуватимуть по-новому вже з квітня: що варто знати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

З квітня “Карткою киянина” можна буде користуватися як проїзним не тільки в метро, міській електричці та швидкісному трамваї, а й в тролейбусах і трамваях.

Про це повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” із посиланням на Урядовий Кур’єр.

Loading...

“Транспортний модуль “Картки киянина” дає можливість вести облік та ідентифікувати пасажирів міського муніципального транспорту. На підставі цих даних перевізники зможуть отримувати з міського бюджету повну компенсацію за проїзд пільговиків”, – зазначила менеджер проекту “Картка киянина” Аліна Максименко.

Використання цієї платформи дозволить уникнути неточностей і похибок у формуванні статистики, спростить систему розрахунку між КМДА та комунальним транспортом. Щоб скористатися “Карткою киянина” як електронним квитком, необхідно просто прикласти її до валідатора – пристрою для зчитування даних з електронних документів, які будуть встановлені в салонах громадського транспорту. Після цього поїздки будуть списані з карти. У разі, якщо пасажир має право пільгового проїзду, то через соціальний додаток “Картки киянина” пільга буде зчитана автоматично.

Найближчим часом компанія UNIT планує запустити мобільний додаток проекту – спочатку на платформі iOS, а пізніше на Android. Завдяки новій платформі у користувачів з’явиться можливість купити електронний квиток і встановлювати його на своєму смартфоні, а також переглядати статистику поїздок.

Нагадаємо, минулого року у Києві з’явилися перші автомати для безконтактної оплати проїзду у громадському транспорті.

Крім того стало відомо, що проїзд в маршрутках Києва може подорожчати до 9 гривень.

Раніше стало відомо, як буде працювати “електронний квиток” у київському метро, ​​який запустять з квітня 2018 року. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...