Стало відомо, які штрафи очікують на водіїв

Стало відомо, які штрафи очікують на водіїв
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Кабінет Міністрів України планує підвищити штрафи за порушення правил дорожнього руху, зокрема, керування транспортним засобом без водійського посвідчення та перевищення безпечної швидкості руху.

Loading...

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Волинські новини”, український уряд чекає від Верховної Ради України внесення змін до Кодексу України про адміністративні порушення (КУпАП). Після цього рішення про штрафи набере чинності.

Штраф за перевищення швидкості в 50 км/год зросте з 510 гривень до 3,4 тисяч гривень. За втечу з місця аварії буде встановлено штраф також 3,4 тисячі гривень та можливе позбавлення особи водійських прав до шести місяців. Пропонується в 20 разів збільшити штраф за керування автомобілем без посвідчення водія – до 10,2 тисяч гривень, а за повторне порушення – штраф розміром 40,8 тисяч гривень.

Відомо, що з 1 січня 2018 року діє обмеження швидкості руху в населених пунктах до 50 км/год. При цьому іде підготовка до реалізації відео- та фотофіксації порушень ПДР, а також затверджено новий порядок видачі водійських посвідчень. Позбавлені права керування особи, яких спіймали за кермом, будуть платити штраф в розмірі 20,4 тисяч гривень, а за повторне таке порушення протягом року – 40,8 тисяч гривень.

Як раніше повідомляла “НАРОДНА ПРАВДА”, відтепер отриманню посвідчення водія передуватиме жорстка процедура. Кабінет Міністрів України ускладнив видання водійських прав для новачків. Рішення затверджено постановою № 885 від 10 листопада 2017 року. 

Додамо, що ДП “Укрметртестстандарт” займається впровадженням основних положень закону про відео- та фотофіксацію порушень правил дорожнього руху (ПДР). Зараз працюють над стандартизацією приладів контролю за дотриманням ПДР. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...