“Біль, один біль”: що побажали Зайцевій і Дронову постраждалі у моторошній ДТП

”Біль, один біль”: що побажали Зайцевій і Дронову постраждалі у моторошній ДТП
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Постраждала в ДТП Жанна Власенко прийшла до зали суду. Після аварії дівчина, тоді ще вагітна, провела три тижні в комі. Лікарям вдалося врятувати і її, і дитину. В кінці січня Жанна народила дівчинку. І зараз згадувати про те, що пережила, не хоче.


Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Подробности.

Loading...

“- Ви будете сьогодні на засіданні?”

“- Трошки посиджу”.

Сльози на очах  і у Людмили Василівни – в аварії загинули її дочка і внучка – Алла і Анастасія Сокол.

“Якою ціною можна спокутувати і яким строком смерть від моїх загиблих? Розумієте, немає такого терміну. ​​І грошового. Біль. Один біль”, – говорить Людмила Василівна, постраждала.

Юрію Неудачину тільки недавно зняли шину з ноги. Хлопець – сам з Криму, був водієм, займався спортом. Тепер – ні працювати, ні займатися єдиноборствами не може.

“Ну що б лікарі не говорили – буду я ходити, не буду. Знаєте, раніше плани якісь на життя були, якісь цілі. Спортом займався. Зараз не знаю навіть, що робити”, – говорить Юрій Неудачин, потерпілий в ДТП.

Родичі загиблих – будуть заявляти в суді позови про моральну компенсацію.

“Ми в цивільному позові вказали – мільйон гривень, але для нас це як позначення їх провини. Ми хочемо, звичайно, суворого для них покарання. Найвищої, яке дає ця стаття. Дуже важко тут перебувати і бачити обличчя такі холоднокровні, можна сказати. І спокійні “, – заявляє Тінатін Шевцова, сестра загиблої.

Винуватці аварії – Олена Зайцева і Геннадій Дронов – спілкуватися не бажають.

“- Я утримаюся від коментарів”.

“- Тут є родичі постраждалого, можливо, ви хочете щось сказати їм? І самі постраждалі”.

Обвинувальний акт прокурор сьогодні так і не зачитав. Постраждала в ДТП Анна Комар з Кременчука – не може їздити до Харкова на засідання, тому попросила організувати відеоконференцію із залу суду в Кременчуці.

“Суддя задовольнив це клопотання, і потерпіла буде доставлятися до одного з районних судів м. Кременчук и виходити на зв’язок з судом у Харкові”, – повідомила Віта Дубовик, прес-секретар прокурора Харківської області.

Наступне засідання призначено на 27 лютого.

Нагадаємо, підозрюваним в скоєнні ДТП на вулиці Сумській в Харкові Олені Зайцевої та Геннадію Дронову подовжили запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 днів без права на заставу.

Крім того, харківський суд вирішив розглядати дану справу в прискореному режимі, проводячи практично по засіданню в день.

Нагадаємо також, під час судового засідання по розгляду харківської трагедії з’ясувалося, що з документів слідства щодо підозрюваної Олени Зайцевої зникли згадки про прийом опіатів.

У прокуратурі підтвердили, що наркотичне сп’яніння Зайцевої вони довести не змогли, тому в обвинувальному акті немає згадок про опіати, які були виявлені в організмі підозрюваної.

Джерело: Народна Правда
загрузка...