Медики назвали ідеальний для здоров’я напій

Медики назвали ідеальний для здоров’я напій
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Дослідники переконані, що найшкідливішими із напоїв є енергетики. А от звичайна питна вода є найкориснішою. Особливо важливо пити багато води людям, які активно займаються спортом. Вода допомагає відновити сили після інтенсивних вправ без жодних побічних ефектів.

Loading...

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Healthy style”, доведено, що спортивні напої можуть чинити негативний вплив на організм людини. Часто напої для спортсменів містять багато елементів, які збагачують організм необхідним для занять спортом. Однак, такі добавки можуть викликати проблеми з зубами, надмірною вагою.

Під час проведення дослідження вчені проаналізували вплив кожного напою на людський організм. Було визначено, що найшкідливішими є енергетики. Вони мають велику концентрацію кофеїну, яка сприяє виникненню аритмії, розладу шлунку, головному болю.

Як раніше розповідала “НАРОДНА ПРАВДА”, відомо, що кожен алкогольний напій шкодить здоров’ю людини, проте всі вони по-різному впливають на організм. Медики встановили, що саме різні так звані “енергетичні напої” найсильніше впливають на здоров’я людини, особливо на хвороби, пов’язані з серцем. 

Додамо, що за результатами досліджень з’ясувалося, що вживання слабоалкогольних енергетиків є набагато небезпечнішим, ніж спирт у чистому вигляді. Енергетичні напої викликають ризик серцевих захворювань, погіршують роботу мозку та сприяють отриманню різноманітних травм. 

Джерело: Народна Правда