Сила в правді

Навігація
Головна Новини Повернути Донбас Україні заважають дві проблеми, - Москаль

Повернути Донбас Україні заважають дві проблеми, – Москаль

Повернути Донбас Україні заважають дві проблеми, – Москаль
в Новини/Політична правда

На думку колишнього голови Луганської області Геннадія Москаля, виходячи з нинішньої ситуації на Донбасі, говорити про повноцінну реінтеграцію окупованих територій поки рано.

Нинішній керівник Закарпатської області бачить два важливих моменти, які стоять на шляху реінтеграції окупованих територій, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Російський лідер Володимир Путін, незважаючи на санкції, все ще має високу підтримку серед росіян. І багато в чому така підтримка заснована на ефекті від приєднання Криму. Багато росіян щиро пишаються “поверненням” Севастополя. А в самому Криму чимало тих, хто вдячний Путіну за те, що їх дітям не доводиться захищати Україну зі зброєю в руках.

Інший момент відноситься до світогляду жителів окупованих територій Донбасу. Ґрунтуючись на особистому досвіді спілкування з людьми, Москаль вважає, що в основному вони діляться на три категорії. Є ті, хто підтримує Україну, інші виступають з підтримкою так званих ЛДНР, а треті є особистими фанатами Путіна. І таких людей поки більше ніж тих, хто підтримує Україну. Коли ситуація зміниться, тоді можна буде говорити про реальну реінтеграцію окупованих територій.

Нагадаємо,  Верховна Рада прийняла закон про реінтеграцію Донбасу. Рішення підтримали 280 народних депутатів.

Також стало відомо, як в Росії відреагували на закон про реінтеграцію Донбасу.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: