У Києві вирішили відмовитись від хлорування води

У Києві вирішили відмовитись від хлорування води
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Київська влада планує до 2019 року знищити хлорне господарство та перейти на сучасну технологію очищення води. Хлорні господарства є потенційно небезпечними, тому, щоб досягти рівня європейських міст, українці повинні відмовитися від хлорних господарств.

Loading...

Про це повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Хвиля”.

“Ми серйозно взялися за якість питної води в частині знезараження. Тобто ми переходимо на нову систему знезараження, яка сьогодні використовується в Європі, зокрема у Відні. Ми цього року проводимо перший етап на станції на Дніпровському водозаборі, в наступному році – Деснянський водозабір. А у 2019 році ми хочемо закрити хлорне господарство в місті Києві”, – говорить заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, вчені провели дослідження щодо факторів, які сприяють довголіттю. Після опитування 1 700 респондентів виявилося, що прожити більше 90 років їм допомогли щоденне вживання двох бокалів вина, незначна зайва вага, щоденні фізичні навантаження та заняття своїм хоббі. 

Нагадаємо, що очищення організму від токсичних речовин можна робити в домашніх умовах завдяки рецептам народної медицини. Цьому сприяють цілющі відвари, висівки та звичайна вода. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...