Цей продукт допоможе нормалізувати тиск

Цей продукт допоможе нормалізувати тиск
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Морські водорості – справжнє джерело корисних елементів. Їх варто додати в раціон, щоб наш імунітет завжди був в тонусі.

У червоних і бурих водоростях є велика кількість фукоксантину – це пігмент, який сприяє прискореному виведенню жирів з шлунково-кишкового тракту, пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на healthystyle.

Loading...

Також водорості багаті на альгінат, який захищає слизову оболонку кишечника і шлунка від пошкоджень. Він запобігає розвитку гастриту і виразкової хвороби.

Крім того, водорості містять клітковину, яка потрібна для гарного функціонування кишечника.

Водорості сприяють створенню умов для посиленого розмноження корисної мікрофлори в кишечнику. Відповідно, це добре впливає на стан імунної системи.

Також ці рослини мають речовини, які активізують вироблення лейкоцитів, які здатні захистити наш організм.

Водорості поліненасищені жирними кислотами Омега-3. Які, в свою чергу, сприяють поліпшенню складу крові, що знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, нормалізує артеріальний тиск.

Вживання водоростей поліпшить рівень естрогену в крові. За словами експертів, активно додавати в раціон водорості слід під час наближення до менопаузи.

Всі морські водорості мають багато йоду, який потрібно для здорової роботи щитовидної залози. Як стверджують фахівці, йод з водоростей засвоюється краще, ніж з йодованої солі.

Нагадаємо, стомлюваність, втрата апетиту і інтересу до життя може бути наслідком нестачі йоду в організмі. Медики розповіли, як визначити, що організму не вистачає такого важливого елемента, як йод.

Раніше експерти розповіли, які  продукти потрібно вживати, щоб мати здорову і сяючу шкіру. В цьому допоможуть полуниця, оливкова олія, гранат, гарбуз і зелений чай.

Цікаво буде знати про “продукти краси”, які варто їсти взимку. Гарбуз, ріпа, капуста та осінні сорти яблук допоможуть наситити організм вітамінами і мікроелементами.

Джерело: Народна Правда