Вартість цигарок б’є всі рекорди

Вартість цигарок б’є всі рекорди
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Ціна на цигарки зросте до 7 гривень. А потім поступово буде збільшуватися, доки не досягне 90 гривень за пачку. Фахівці підрахували, що за умови викурювання 20 цигарок щодня, українці витрачатимуть 2,5 тисячі гривень щомісяця.

Loading...

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Багнет”, експерти задоволені ситуацією та опираються на дані з Держстату, де повідомляють про зменшення кількості курців. Постачальники щоразу піднімають вартість цигарок в межах однієї гривні. При цьому середня ціна на цигарки становить 25 гривень, що де-факто дорожче, ніж у більшості країн Європи.

Представник Світового банку в Україні стверджує, що держбюджет країни збагатиться від такого подорожчання тютюну на 130 мільярдів гривень (3,6%). Сума подібна тій, що Україна зараз витрачає на охорону здоров’я. Хоча, куди саме будуть направлені ці кошти, невідомо.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, Нацбанк України випустив інфляційний звіт, у якому йдеться про плани щодо підняття зборів з акцизної продукції, що спричинить подорожчання палива, а також цигарок та алкоголю.

Також раніше зазначалося, що Верховна Рада вирішила: якщо вже Україна йде в Європу, то громадяни повинні платити за тютюнові вироби за європейськими цінами. 2018 року пачка простих сигарет може подорожчати до 30 гривень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...