Здорове серце надовго: медики назвали головні правила

Здорове серце надовго: медики назвали головні правила
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Журнал Endocrinology & Metabolism опублікував результати дослідів, які проводилися співробітниками зі Школи медицини Університету Джонса Хопкінса в США. Завдяки цим експериментам лікарям вдалося знайти новий спосіб лікування хвороб серцево-судинної системи.

Автори даної роботи проаналізували дані про стан здоров’я більше 10 тисяч дорослих чоловіків і жінок, за якими протягом 20 років велися спостереження, повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на healthystyle.info.

Loading...

Аналіз показав, що на стан серцевого м’яза безпосередньо впливають регулярні фізичні вправи в сукупності з прийомом вітаміну D. Їх комплекс, як уклали фахівці, допомагає знизити ймовірність виникнення інсультів і серцевих нападів.

Відзначимо, що майже одночасно з цим австралійські вчені з Університету Канберри заявили про необхідність простих фізичних вправ в житті людей, особливо літніх.

Вивчивши вплив факторів на здоров’я мозку людей старших за 50 років, фахівці констатували: прості, не потребуючі серйозних енергетичних витрат фізичні вправи допомагають запобігти віковому погіршенню когнітивних здібностей.

Нагадаємо, постійне вживання продуктів, багатих калієм, серед яких банани, риба, м’ясо птиці та молочні продукти, може зменшити ризик розвитку інсульту на 21 відсоток, а також знизити ризик серцевих захворювань.

Раніше американські кардіологи  дійшли висновку, що ризик раптової зупинки серця значно зростає, якщо в організмі недостатньо кальцію. У людей з найнижчими показниками кальцію в крові ймовірність раптової зупинки міокарда значно вища, аніж у інших.

Також лікарі назвали “золоті” правила для здоров’я серця і довголіття. Ризик виникнення серцево-судинних захворювань можна знизити, якщо забути про паління, займатися спортом, відмовитися від жирної їжі, віддаючи перевагу овочам, фруктам і рибі.

Джерело: Народна Правда