Смертельна небезпека телевізора: дослідження американських вчених

Смертельна небезпека телевізора: дослідження американських вчених
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Вчені з Міннесотського університету в США встановили, що довготривалий перегляд телевізора збільшує імовірність виникнення венозного тромба. У межах дослідження протягом 24 років науковці спостерігали за станом здоров’я 15 тисяч американців.

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Сегодня”.

Вчені періодично проводили опитування про спосіб життя та самопочуття 15 тисяч добровольців віком 45-64 роки. За цей час було зафіксовано 691 випадок утворення венозного тромба. Варто відзначити, що ті, хто багато часу проводив за переглядом телепередач, потрапляли у зону ризику у 1,7 рази частіше.

“Ці результати показують, що навіть ті люди, які регулярно займаються фізичними вправами, не повинні ігнорувати потенційну шкоду тривалого перебування в сидячому положенні, наприклад, при перегляді телевізора”, – пояснює співавтор дослідження Ясухико Кубота.

Як раніше повідомляла “НАРОДНА ПРАВДА”, фахівці Медичної школи Кека при Університеті Південної Каліфорнії провели низку досліджень і дійшли висновку, що підроблені акаунти в соціальних мережах негативно позначаються на здоров’ї людини. 

Додамо, що вчені провели дослідження щодо факторів, які сприяють довголіттю. Після опитування 1 700 респондентів виявилося, що прожити більше 90 років їм допомогли щоденне вживання двох бокалів вина, незначна зайва вага, щоденні фізичні навантаження та заняття своїм хоббі.

Джерело: Народна Правда