Надлишок кальцію провокує появу небезпечної хвороби

Надлишок кальцію провокує появу небезпечної хвороби
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Хоча кальцій відіграє життєво важливу роль в зв’язуванні нервових закінчень з білком, відомим як альфа-синуклеїн, який має вирішальне значення для забезпечення комунікації між клітинами мозку, надмірні рівні цього мінералу можуть викликати загибель нервових клітин.

У клітинах існує тонкий баланс кальцію і альфа-синуклеїну, і коли один з компонентів знаходиться в надлишку, баланс порушується, приводячи до розвитку хвороби Паркінсона, – говорить доктор Амберлі Стівенс з Кембриджського університету, пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на Новости Ю.

Хвороба Паркінсона викликана тим, що білки складаються в неправильну форму і склеюються один з одним, утворюючи ниткоподібні структури, проте до цих пір вченим було незрозуміло, чому це відбувається.

В ході випробувань експерти виявили, що альфа-синуклеїн є датчиком рівнів кальцію – в присутності кальцію білок змінює свою структуру і те, як він взаємодіє з навколишнім середовищем. Порушення нормальної взаємодії між альфа-синуклеїном і кальцієм всередині клітин може викликати загибель клітин головного мозку, говорять вчені.

Дослідники очікують, що отримані результати можуть призвести до розробки нових методів лікування хвороби Паркінсона, блокуючи надлишкові рівні кальцію в мозку. При цьому фахівці додають, що вживання багатих кальцієм продуктів, таких як сир, не пов’язане з даним нейродегенеративним розладом.

Нагадаємо, раніше ми писали, що появу інфаркту провокує відсутність кальцію в організмі.

Нагадаємо також, що істотно знизити ризик інсульту і серцевого нападу можна, відмовившись від вживання продуктів харчування з високим вмістом трансжирів – перестати купувати чіпси, крекери, смажені продукти і готові хлібобулочні вироби.

Також нагадаємо, що всього три чашки чаю в день можуть скоротити ризик інсульту на 20 відсотків. Вчені з’ясували, що улюблений багатьма гарячий напій має потужну захисну властивість – захищає судини головного мозку від тромбозу і допомагає артеріям залишатися гнучкими і вільними від холестеринових відкладень.

Джерело: Народна Правда