Запаморочення може бути ознакою раку легенів

Запаморочення може бути ознакою раку легенів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

У більшості випадків рак легенів на перших етапах не викликає ніяких симптомів. Однак британські онкологи змогли визначити початкові симптоми небезпечного захворювання.
Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на VistaNews.

Вчені з Великобританії дійшли  висновку, що основними симптомами раку легенів на перших порах захворювання може бути саме запаморочення. Також часто люди відчувають нестачу повітря і різке зниження ваги.

Інші симптоми раку легенів включають кашель, який зникає через два або три тижні, і постійні інфекції грудної клітини. Онкологи стверджують, що почуття задишки, постійна втома, біль під час дихання можуть бути ознаками смертельної хвороби.

Фахівці рекомендують звернутися до лікаря, який допоможе діагностувати рак на більш ранній стадії, коли лікування буде набагато  ефективнішим.

Нагадаємо, рак легень дедалі більше поширюється у людей, які ніколи не тримали в руках цигарок. За даними досліджень, у європейських країнах за останні дев’ять років кількість людей, які не зловживали курінням, становить 20% від усіх зареєстрованих випадків захворювання на рак легень. Особливо небезпечним є відхаркування крові чи флегми іржавого кольору.

Раніше ми також повідомляли про симптоми, які можуть свідчити про рак легенів. Найпоширенішим симптомом, що спостерігається у 65% онкохворих, є кашель.

Додамо, що  у міжсезоння організм найбільш беззахисний перед хворобами. Віруси циркулюють, а імунітет у людей ослаблений. Тому є високий ризик отримати запалення легень.

Джерело: Народна Правда