Перемогти рак допомагає цей вітамін

Перемогти рак допомагає цей вітамін
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Вчені з’ясували, що аскорбінова кислота допомагає знищенню ракових клітин пухлини. Така особлива ефективність вітаміну С була виявлена в боротьбі з раком підшлункової залози і прямої кишки.
Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Med2.

Миші, які отримували в ході експерименту вітамін С, практично не стикалися зі збільшенням ракових клітин.

Loading...

Пізніше була виявлена ​​мутація генів KRAS і BRAF, запобігти їй змогла дегідроаскорбінова кислота.

Планується провести дослідження на людях, щоб з’явилася можливість з’ясувати розвиток раку прямої кишки, викликаного мутацією генів. Як відомо, гени KRAS і BRAF мутують, внаслідок чого відбувається виникнення і ріст ракових клітин.

Досліди з мишами не можуть гарантувати, що людина відчує це на собі. Наш організм прекрасно засвоює вітамін С, але це не означає, що все може вийти. Суть терапії з вітаміном С – введення великої його  кількості внутрішньовенно за короткий термін.

Нагадаємо, із настанням холодної пори року багато людей відчувають брак енергії, сонливість, можливе посилення проблем з пам’яттю. Це означає, що організм потрібно активно насичувати вітамінами. У зв’язку з цим слід приділити особливу увагу щоденному раціону, оскільки через його недостатню якість люди недоотримують необхідні речовини.

Раніше ми також повідомляли про корисні властивості чаю. Чорний чай прекрасно бадьорить наш організм, а зелений чай тонізує і допомагає схуднути.

Додамо, медики розповіли, що деякі вітаміни погано поєднуються один з одним. Тому при “постачанні” вітамінів і мікроелементів в наш організм важливо знати певні правила засвоєння організмом цих необхідних нам речовин.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...