Ці п’ять продуктів жінкам після 30 вживати не варто

Ці п’ять продуктів жінкам після 30 вживати не варто
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

З віком організм людини змінюється і якщо в 20 років більшість дівчат не відчували негативного ефекту від фаст-фуду і газованих напоїв, то після 30-ти така їжа в значній мірі позначається на самопочутті та зовнішньому вигляді.

Тому слід ретельно переглянути свій раціон і відмовитися від декількох продуктів і компонентів, рекомендує НАРОДНА ПРАВДА.

Найбільше, від чого варто відмовитись – це цукор в продуктах, який провокує запальні процеси в організмі та ушкоджує волокна колагену і еластину, які відповідають за молодість і здоров’я шкіри.

Експерти також наполягають відмовитись від різноманітних штучних приправ і соусів: експерти рекомендують замінити їх натуральними спеціями і приготованими власноруч соусами.

Рекомендується також відмовитися від неякісних макаронних виробів, дозволяючи собі лише пасту з твердих сортів пшениці.

З раціону слід викреслити також випічку і білий хліб, що містять велику кількість цукру і глюкози, які можуть порушити вироблення організмом колагену і багатьох білків. Краще віддавайте перевагу хлібові з висівками і корисним солодощам.

І останнє, що потрібно назавжди забути у своєму меню – це дієтичні напої. Фахівці звертають увагу, що шкідливі речовини в їх складі чинять негативний вплив на гормони щитовидної залози.

Нагадаємо, фахівці порадили обов’язково додавати в зимовий раціон горіхи. Їх вживання допомагає вирішити типову проблему сезону – непомірний апетит.

Нагадаємо також, щоб зберегти здоров’я і фігуру,  потрібно знати про властивості різних видів м’яса.

Крім того, харчування з двох яєць на сніданок може бути найпростішим способом для більш ефективної втрати ваги.

Джерело: Народна Правда