Копи зробили важливе попередження для водіїв

Копи зробили важливе попередження для водіїв
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Працівники патрульної поліції рекомендують відмовитися від поїздок на далекі відстані та скоротити час перебування надворі. Радять пильно стежити за технічним станом транспортних засобів та дотримуватися правил безпеки дорожнього руху.

Loading...

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “ПІК”, найближчим часом варто очікувати погіршення погодних умов, тому планувати подорожі на великі відстані небезпечно. Щоб вберегти своє життя, перебуваючи за кермом, рекомендують дотримуватися належної дистанції між автомобілями, вмикати ближнє світло фар, їздити відповідно до правил дорожнього руху.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, на вихідні дні та на початку наступного тижня, 24-27 лютого, в Україні сильне похолодання: зниження нічної (мінімальної) температури до 10-16 градусів морозу, у Чернігівській, Сумській, Харківській областях – до 16-21 градуса морозу, на півдні країни та Закарпатті – до 3-9 градусів морозу. 

Додамо, що навіть з настанням календарної весни, за прогнозами народного синоптика Леоніда Горбаня, набагато тепліше не стане. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...