Медики назвали небезпечну хворобу, яку провокують монітори

Медики назвали небезпечну хворобу, яку провокують монітори
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Американські науковці дійшли висновку, що тривалий перегляд телевізора або робота за комп’ютером збільшують  ризик захворіти на венозний тромбоз, наслідком якого є утворення тромбу всередині глибоких вен. Найчастіше такі утворення з’являються на ногах.

Про це пише “Lenta.ru“, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Дослідники впродовж 24 років спостерігали за станом здоров’я 15 тисяч американців і помітили захворювання  майже  у  700 осіб.

Як зауважив вчений Ясухито Кубота, навіть ті люди, які регулярно займаються фізичними вправами, повинні пам’ятати про шкідливість тривалого перебування у сидячому положенні і намагатися усіма способами його уникати.

Нагадаємо, найчастіше така проблема, як варикозне розширення вен (ВРВ), є  спадковою. Але також  спровокувати розвиток або посилення хвороби може як робота “на ногах”, так і сидяча.

Нагадаємо також, сидячий спосіб життя виявився убивчим для здоров’я. Найбільше під час сидячої роботи страждає печінка, яка найбільш схильна до концентрації вісцерального жиру.

Додамо, що за станом кровоносної системи людини можна судити про здоров’я її організму в цілому. Стан судин впливає в кінцевому підсумку на загальне самопочуття. У свою чергу на стан впливає декілька чинників, і цей вплив можна послабити ефективними способами.

Джерело: Народна Правда