Медики назвали небезпечну властивість сиру

Медики назвали небезпечну властивість сиру
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Сир прийнято вважати корисним для здоров’я, але він може бути і шкідливим.

Останні дослідження показали, що у сиру є негативні властивості, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Нам з дитинства говорили, що сир – це один з найкорисніших продуктів. Він містить багато білка, кальцію, вітамінів групи B і PP. Сир зміцнює серцево-судинну систему, допомагає відновити роботу травної системи, зміцнити кістки і опорно-руховий апарат в цілому.

Але разом з тим сир є продуктом бродіння. У разі неправильного приготування, порушення технології виробництва в сирі створюються оптимальні умови для розвитку кишкової палички. Вона дуже небезпечна, тому що може провокувати гострі розлади травлення.

Крім того, деякі недобросовісні виробники додають в сир стабілізатори. Вони в цілому нешкідливі, але у багатьох викликають алергічну реакцію. А ще деякі виробники маніпулюють з жирністю продукту, пишуть одну, а на ділі виходить зовсім інша.

Нагадаємо, існує ряд корисних для здоров’я продуктів, які здатні підвищити імунітет і знизити ризик розвитку простудних захворювань.

Також раніше повідомлялося, що варення допоможе зміцнити імунітет. Обліпихове, журавлинове, горобинове і сливове варення допомагають зміцнити імунну систему.

Відзначимо, що правильно підібрані спеції зможуть посилити імунітет.

Джерело: Народна Правда