Пенсія військових: Рева озвучив етапи зростання виплат

Пенсія військових: Рева озвучив етапи зростання виплат
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що залежно від фінансових можливостей Пенсійного фонду України пенсії українських військовослужбовців поетапно зростатимуть. Прогнозують, що на кінцевому етапі перерахування соціальних виплат вони збільшаться вдвічі. Зміни стосуватимуться 498 тисяч військових пенсіонерів.

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Хвиля”.

“У цьому році ми плануємо власних надходжень до Пенсійного фонду 208-210 млрд гривень. Перед нами стоїть завдання – виплатити пенсії, які були підвищені з 1 жовтня 2017 року. Однак, у нас є ресурс в межах 7 мільярдів гривень, який ми будемо використовувати для підвищення пенсій військовим на першому етапі в поточному році”, – ділиться Рева.

Протягом 2018 року планують збільшити пенсійні виплати на 1500 гривень, другий етап підвищення пенсій на 750 гривень пройде до 1 січня 2019 року, а внаслідок третього етапу, який реалізують до 1 січня 2020 року, варто очікувати зростання пенсії на 750 гривень.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, українська влада розпочала впровадження пенсійної реформи ще восени 2017 року. Деякі зміни вступили у силу з 1 січня 2018 року, деякі – будуть реалізовані протягом року. 

Нагадаємо, що пенсійну реформу планують повноцінно реалізувати до 2020 року. Кабінет Міністрів затвердив “Стратегію модернізації і розвитку Пенсійного фонду до 2020 року”. 

Джерело: Народна Правда