Штрафи для водіїв маршруток суттєво зростуть

Штрафи для водіїв маршруток суттєво зростуть
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян повідомив, що для власників транспорту, які здійснюють автоперевезення пасажирів, збільшать розмір штрафів. Таким чином закликають дотримуватися певних вимог та стандартів.

Loading...

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Автотема”, чиновник заявив, що під час перевірки автоперевізників було виписано штрафів розміром приблизно 10 тисяч гривень, що є незначною сумою. На думку Давтяна, для компаній це дрібна сума, а штрафні санкції повинні бути відчутними навіть з першого разу, щоб працювали над їхнім неповторенням. Тому доцільно збільшити стягнення. При тому КМДА буде наполягати на зростанні штрафів для власників того маршрутного громадського транспорту, які регулярно порушують вимоги договорів.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, працівники патрульної поліції рекомендують відмовитися від поїздок на далекі відстані та скоротити час перебування надворі. Радять пильно стежити за технічним станом транспортних засобів та дотримуватися правил безпеки дорожнього руху. 

Додамо, що Кабінет Міністрів України планує підвищити штрафи за порушення правил дорожнього руху, зокрема, керування транспортним засобом без водійського посвідчення та перевищення безпечної швидкості руху.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...